Praca

Przedstawiciel Handlowo-Techniczny - Doradca Handlowo-Techniczny

Region: cała Polska

Zadania:

  • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów na powierzonym regionie (tj. punkty sprzedaży, zakłady przemysłowe, zakłady produkcyjne itp.)
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez profesjonalne doradztwo dla klientów z branży produkcyjno-handlowo-przemysłowej
  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji na różnych szczeblach
  • Dbałość o wysoką jakoś obsługi klienta oraz dobry wizerunek firmy

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku, mile widziane w branży budowlanej oraz techniki montażowej
  • Doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z małymi, dużymi i średnimi firmami
  • Znajomość lokalnego rynku oraz topografii regionu
  • Wykształcenie średnie - preferowane techniczne
  • Zdolność do nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych
  • Prawo jazdy kat. B

Gwarantujemy:

  • Umowę agencyjną lub umowę o pracę
  • Przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + prowizja)